Samsung Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık için yeni sızıntı

Samsung Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık da şirketin gelecek ay düzenleyeceği etkinlikte tanıtılacak ürünler arasında sayılıyor. Tıpkı katlanabilir telefonlar ve akıllı saatlerde olduğu gibi, Galaxy Buds 2 için de sızıntılar sürüyor.

Galaxy Buds 2 ile ilgili son sızıntı, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşıldı. Blass, kablosuz kulaklığın tüm renk seçeneklerini ve tasarımını görmeyi sağlayan kısa animasyonları yayınladı. Ünlü duyumcu daha önce Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Watch 4 Classic için de benzer paylaşımlar yapmıştı.

Galaxy Buds 2’nin şarj kutusu için beyaz dışında bir renk seçeneği sunulmayacak. Ancak Kutu açıldığında farklı renkleri görmek mümkün olacak. Blass’in paylaşımında beyazın yanı sıra yeşil ve mor renkler görülüyor. Ancak geçmiş sızıntılar siyah renk seçeneğini de göstermişti.

Şarj kutusuna bakıldığında şarj durumunu gösteren LED ışık göze çarpıyor. Kutunun pili ise alt kısımda yer alan USB-C girişi üzerinden doldurulabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
LG'nin yeni Tone Free FP5, FP8, FP9 kablosuz kulaklıkları ve dikkat çekici özellikleri

Samsung Galaxy Buds 2, daha önce de belirttiğimiz gibi, diğer yeni ürünlerle birlikte 11 Ağustos’ta tanıtılacak. Kulaklığın ABD’de 149 ila 169 dolar arası bir fiyat karşılığında satılması bekleniyor.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...