Samsung Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık için yeni sızıntı

google news abone ol

Samsung Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık da şirketin gelecek ay düzenleyeceği etkinlikte tanıtılacak ürünler arasında sayılıyor. Tıpkı katlanabilir telefonlar ve akıllı saatlerde olduğu gibi, Galaxy Buds 2 için de sızıntılar sürüyor.

Galaxy Buds 2 ile ilgili son sızıntı, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşıldı. Blass, kablosuz kulaklığın tüm renk seçeneklerini ve tasarımını görmeyi sağlayan kısa animasyonları yayınladı. Ünlü duyumcu daha önce Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Watch 4 Classic için de benzer paylaşımlar yapmıştı.

Galaxy Buds 2’nin şarj kutusu için beyaz dışında bir renk seçeneği sunulmayacak. Ancak Kutu açıldığında farklı renkleri görmek mümkün olacak. Blass’in paylaşımında beyazın yanı sıra yeşil ve mor renkler görülüyor. Ancak geçmiş sızıntılar siyah renk seçeneğini de göstermişti.

Şarj kutusuna bakıldığında şarj durumunu gösteren LED ışık göze çarpıyor. Kutunun pili ise alt kısımda yer alan USB-C girişi üzerinden doldurulabiliyor.

Samsung Galaxy Buds 2, daha önce de belirttiğimiz gibi, diğer yeni ürünlerle birlikte 11 Ağustos’ta tanıtılacak. Kulaklığın ABD’de 149 ila 169 dolar arası bir fiyat karşılığında satılması bekleniyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

Avrupa Birliği’nden Twitter’a Dijital Servisler Yasası uyarısı

Avrupa Birliği Twitter'ı ve yeni sahibi Elon Musk'ı kurallarına uyulması konusunda uyardı. Avrupa Birliği'nin Dijital Servisler Yasası'ndan sorumlu komiseri Thierry Breton, mikro blog servisinin...

ÖNE ÇIKANLAR