Samsung Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık için yeni sızıntı

Samsung Galaxy Buds 2 kablosuz kulaklık da şirketin gelecek ay düzenleyeceği etkinlikte tanıtılacak ürünler arasında sayılıyor. Tıpkı katlanabilir telefonlar ve akıllı saatlerde olduğu gibi, Galaxy Buds 2 için de sızıntılar sürüyor.

Galaxy Buds 2 ile ilgili son sızıntı, ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşıldı. Blass, kablosuz kulaklığın tüm renk seçeneklerini ve tasarımını görmeyi sağlayan kısa animasyonları yayınladı. Ünlü duyumcu daha önce Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Watch 4 Classic için de benzer paylaşımlar yapmıştı.

Galaxy Buds 2’nin şarj kutusu için beyaz dışında bir renk seçeneği sunulmayacak. Ancak Kutu açıldığında farklı renkleri görmek mümkün olacak. Blass’in paylaşımında beyazın yanı sıra yeşil ve mor renkler görülüyor. Ancak geçmiş sızıntılar siyah renk seçeneğini de göstermişti.

Şarj kutusuna bakıldığında şarj durumunu gösteren LED ışık göze çarpıyor. Kutunun pili ise alt kısımda yer alan USB-C girişi üzerinden doldurulabiliyor.

Samsung Galaxy Buds 2, daha önce de belirttiğimiz gibi, diğer yeni ürünlerle birlikte 11 Ağustos’ta tanıtılacak. Kulaklığın ABD’de 149 ila 169 dolar arası bir fiyat karşılığında satılması bekleniyor.

İLGİLİ HABERLER