Samsung Galaxy A7 (2018) sızıntısı üç lensli arka kamerayı gösteriyor

Samsung, 11 Ekim’de düzenleyeceği etkinlik için hazırlıklarını sürdürüyor. Bu etkinliğin yıldızının dört lensli arka kameraya ve Snapdragon 710 işlemciye sahip Galaxy A9 Pro olması bekleniyor. Ancak etkinlikteki duyuruların sadece bu cihazla sınırlı olmayacağı da düşünülüyor. Samsung Galaxy A7 (2018) de bu etkinlikte tanıtılması beklenen cihazlar arasında bulunuyor. Son sızıntılar da bu beklentiyi biraz daha kuvvetlendiriyor.

Samsung Galaxy A7 (2018), görsel açıdan yazın başlarında Çin pazarı için tanıtılan Galaxy A9 Start modeline oldukça benziyor. Bu benzerliğin en somut noktasını ise arka panelin sol üst köşesine dikey olarak yerleştirilen dikdörtgen kamera modülü oluşturuyor. Bu modülün içinde ise üç lens bulunduğu görülüyor. Eğer sızan fotoğraf gerçekse, Galaxy A7 (2018) Samsung’un üç arka kameraya sahip ilk telefonu olma unvanını elde edecek.

Fotoğrafta görülen üç sensörün hangi görevleri üstleneceği konusunda henüz ortada somut bir bilgi bulunmuyor. Ancak mevcut işaretler bu sensörlerden bir tanesinin telefoto lens olacağını gösteriyor. Çift tonlu LED flaş da kamera modülünün altında bulunuyor.

Samsung’un son zamanlarda piyasaya sürdüğü telefonların büyük kısmından farklı olarak, parmak izi tarayıcısı cam arka panelde bulunmayacak. Samsung Galaxy A7 (2018) alanlar parmak izi tarayıcısını alüminyum kenar çerçevesinde görecek. Telefonu önden gösteren bir fotoğraf henüz ortaya çıkmadığı için Sonsuz Ekran yaklaşımının yeni Galaxy A7’ye uygulanıp uygulanmadığı bilinmiyor.

İddialara göre, Samsung Galaxy A7 (2018) Qualcomm Snapdragon 660 yonga seti taşıyacak. Akıllı telefona dair diğer detaylar için ise 11 Ekim tarihini beklemek gerekecek.

YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

REKLAM

Bilgilendirici ve kaliteli teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun