Yeni sızıntı Samsung Galaxy A52 4G’nin fiyatını gösteriyor

Samsung Galaxy A52 ile ilgili sızıntıları engelleme konusunda pek iyi bir iş çıkarmıyor. Bu hafta içinde tanıtılması beklenen akıllı telefon, sızıntılar sayesinde şimdiden görülmüş durumda. Bu sızıntılara son olarak akıllı telefonun 4G versiyonunun fiyatını gösteren bir web sayfası eklendi.

Söz konusu sızıntının kaynağının Kenya olmasının dikkat çekici bir detay olduğu söylenebilir. Ülkede faaliyet gösteren bir e-ticaret sitesindeki ürün sayfasına göre, akıllı telefon 34999 Kenya şilini (2407 TL) karşılığında satılacak. Bahsi geçen meblağ, yaklaşık 270 avroya tekabül ediyor. Galaxy A72 4G’ye biçilen bu değerin makul göründüğünü söylemek yanlış olmayacaktır.

Ürün sayfası, Galaxy A52’nin 4G ve 5G versiyonları arasında görsel açıdan bir fark olmadığını gösteriyor. Telefonun 5G versiyonunda Snapdragon 750G, 4G versiyonunda ise Snapdragon 720G işlemcinin bulunması bekleniyor. 120 Hz 6.5 inç Super AMOLED ekran, 64 megapiksel ana arka kamera, 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera, 5 megapiksel makro kamera, 2 megapiksel derinlik sensörü ve 25W şarj hızına sahip 4500 mAh pil telefonların özellikleri arasında sayılıyor.

samsung galaxy a52 Kenya merkezli e-ticaret sitesinde Samsung Galaxy A52 4G 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip versiyonuyla görüldü. Telefonun 8 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip bir versiyonunun da sunulması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Galaxy Z Fold 3 için suya dayanıklılık işareti, Z Flip 3'ün yeni görselleri

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...