Samsung Galaxy A52 5G Google Play Console’da görüldü

Samsung Galaxy A52 5G, yakında tanıtılması beklenen iddialı orta segment telefonlar arasında yer alıyor. Pek çok sızıntıda görülen telefonun önemli özellikleri büyük ölçüde ortaya çıkmış durumda. Akıllı telefon son olarak Google Play Console’da boy gösterdi. Google Play Console kaydı, Snapdragon 750G işlemcinin ve Android 11’in varlığını gözler önüne seriyor.

Google Play Console kaydında telefonun ön tarafını görmek de mümkün oluyor. Burada Sonsuz-O ekran da görülüyor. Samsung’un bu ekran için AMOLED paneli tercih etmiş olma ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor.

Görünürde bir parmak izi tarayıcısının olmaması ve güç butonunda da bu sensörün izine rastlanmaması, söz konusu ihtimali kuvvetlendiriyor. Google Play Console kaydı 6 GB RAM ve Full HD+ çözünürlüğü de gözler önüne seriyor.

15W hızlı şarj desteğine sahip 4500 mAh pil kapasitesi, dört arka kamera ve IP67 sertifikası telefonun özellikleri arasında sayılıyor. IP67 sertifikası 2017 çıkışlı Galaxy A5 ve A7’den bu yana Samsung’un orta segment cihazlarında bulunmuyordu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
iOS 15 ilk iki günde iOS 14 kadar ilgi görmedi

Samsung Galaxy A52 5G ile birlikte 4G versiyonu da tanıtılacak. Bu versiyonun kalbinde Snapdragon 720G işlemci yer alacak.

TikTok aylık aktif kullanıcı sayısı 1 milyarı geçti

TikTok pazartesi günü yaptığı açıklamada, aylık 1 milyar aktif kullanıcıyı geçtiğini söyledi. Ağustos 2018'de yola çıkan ve ana şirketi Çin merkezli ByteDance'in veri toplama...

Skype yepyeni bir tasarım ve deneyimlerle yenileniyor

Skype'ın son beş yılda çok fazla miktarda tasarım değişikliğinden geçti. Ancak Microsoft hâlâ bir şeyleri yeniden denemeye ve düzeltmeye devam ediyor. Yazılım üreticisi, "gelişmiş,...

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun