Samsung Galaxy A30 ve A70 için yeni yazılım güncellemeleri

Samsung Galaxy A30 ve A70 için hazırlanan yeni yazılım güncellemeleri yayınlandı. Galaxy A70’in güncellemesi, A705GMODM2AF4 sürüm numarasını taşıyor. 470 MB büyüklüğündeki güncelleme paketi, mayıs ayının güvenlik yamasıyla birlikte geliyor. Güncellemenin odak noktasında ise cihazın dokunmatik ekranının ve parmak izi tarayıcısının performansını artırmak bulunuyor.

Galaxy A30’un A305GNDXU2ASE5 sürüm numaralı güncellemesi ise 645 MB büyüklüğünde. Bu güncelleme, Galaxy A70’inkinden farklı olarak haziran ayının güvenlik yamasını barındırıyor. Galaxy A30’un güncellemesinin ekran ve parmak izi tarayıcısı performansını yukarıya taşıyıp taşımayacağı ise henüz bilinmiyor.

Samsung Galaxy A30 için hazırlanan güncelleme Endonezya ve Filipinler’de dağıtıma çıktı. Galaxy A70’in güncellemesi ise Hindistan’da kullanıcılarla buluşmaya başladı. Güncellemelerin diğer ülkelerdeki kullanıcılarla ne zaman buluşacağı ise henüz bilinmiyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...