Samsung Galaxy A22 5G önümüzdeki yılın ikinci yarısında tanıtılacak

Samsung uygun fiyatlı 5G telefon sunma konusunda 2021’i oldukça aktif geçirecek gibi görünüyor. Şirketin Galaxy A32 5G isimli bir telefon üzerinde çalıştığı daha önce ortaya çıkmıştı. Samsung Galaxy A22 5G ile bu alanda daha da uygun fiyatlı bir seçenek sunacağa benziyor.

Galaxy A22 5G’ye dair dedikodular, Samsung’un ana vatanı Güney Kore’de ortaya çıktı. Akıllı telefonun burada 200 bin won (1381 TL) karşılığında satılacağı söyleniyor. Samsung’un bu telefonla Realme ve Redmi gibi markaların çıkaracağı 5G telefonlarla daha iyi rekabet etmeyi amaçladığı belirtiliyor.

Galaxy A22 5G’nin özellikle Hindistan ve Güney Doğu Asya’da yüksek satış rakamlarına ulaşmasının hedeflendiği söyleniyor. Samsung’un bu telefonu yılın ikinci yarısında piyasaya çıkaracağı öne sürülüyor. Galaxy A32 5G içinse yılın ilk yarısı işaret ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung'un ilk katlanabilir tabletinin çıkışı için yeni iddia

Samsung Galaxy A22 5G ile ilgili olarak hâlihazırda teknik bir detay bilinmiyor. Ancak iddia edilen fiyat, telefonda MediaTek Dimensity 700 serisinden veya Qualcomm’un 6 serisinden yeni bir işlemcinin bulunması ihtimalini artırıyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NASA’nın Mars helikopteri ilk test uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi

NASA, Ingenuity adını taşıyan helikopteriyle Mars üzerinde ilk test uçuşunu gerçekleştirdi. Yerden 3 metre yükselen küçük hava aracı, 40 saniye boyunca havada kaldı. Böylelikle...

Tesla Autopilot kontrolünde kaza yaptı, iki kişi hayatını kaybetti

Tesla Autopilot teknolojisinin güvenilirliğiyle ilgili sorular yaşanan son kazanın ardından yine arttı. 2019 çıkışlı bir Model S, ABD'nin Houston şehrinin kuzeyinde ağaca çarptı. Kaza...