Samsung Galaxy A12 ve A02s Android 11 ile güncelleniyor

Samsung, Android 11 dağıtım yolculuğuna Galaxy A12 ve A02s modelleriyle devam ediyor. Rusya’daki Galaxy A12 sahipleri, A125FXXU1BUE3 numaralı güncellemeyle Android 11’e, One UI 3.1 Core sürümüne ve Android’in Mayıs 2021 güvenlik yamasına erişmeye başladı.

Galaxy A02s için de dağıtım sürecinin ilk durağı oldu. A025FXXU2BUDC seri numaralı güncellemenin getirdikleri arasında da yine Android 11 ve One UI 3.1 Core bulunuyor. Ancak ilginç şekilde Android’in Nisan 2021 tarihli güvenlik yaması pakete dahil edilmiş.

Her iki güncelleme paketi de Android 11’in standart yeniliklerini kullanıcılara ulaştırıyor. Tek seferlik izinler, gelişmiş akıllı kilit kontrolleri, iyileştirilmiş Dijital Denge ve sohbet balonları gibi özellikler burada öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung 200 MP sensörüyle ilgili yeni bilgiler paylaştı

Android 11 dağıtımı konusunda bir hayli hızlı davranan Samsung, bu konudaki kararlılığının sürdüğünü Galaxy A12 ve A02s için çıkardığı güncellemelerle gösteriyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun