Samsung Galaxy A12 için bir onay daha

Samsung Galaxy A12 kısa süre önce Bluetooth sertifikası almıştı. Akıllı telefon şimdi de ABD Federal İletişim Komisyonu (FCC) tarafından onaylandı. FCC’nin sertifikası, telefona dair bazı önemli detayları da gözler önüne seriyor.

FCC tarafından onaylanan SM-A125M/DS model numaralı telefonda EB-A217ABY model numarasını taşıyan bir pil bulunuyor. Bu pilin tam kapasitesi bilinmiyor. Ancak A21s’in EB-BA217ABY model numaralı pili 5000 mAh kapasiteye sahip. EB-A217ABY model numaralı pilin de aynı kapasiteyle gelmesi sürpriz olmayacaktır.

Söz konusu belgede, Galaxy A12’nin 15W şarj desteğiyle geleceği görülüyor. Galaxy A21s de 15W şarj desteğiyle kullanıcıların karşısına çıkmıştı.

samsung galaxy a12

FCC belgelerinde telefonun diğer özellikleriyle ilgili başka detay verilmiyor. Ancak Geekbench’in benchmark testi sonuçlarına göre telefonda Helio P35 işlemci ve 3 GB RAM bulunacak.

Samsung Galaxy A12, büyük ihtimalle A11 gibi PLS TFT ekranla gelecek. Kenara yerleştirilmiş parmak izi tarayıcısı, üçlü arka kamera ve 32 ile 64 GB dahili depolama alanı seçenekleri telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Slack hikaye benzeri paylaşım özelliğini kullanıma sunuyor

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iOS 15 ve iPadOS 15 ile henüz çıkış yapmayan yeni özellikler

Apple'ın iOS 15 ve iPadOS 15 güncellemeleri çıktı, ancak WWDC 2021'de duyurulan özelliklerin tümü bu yeni güncellemelerle birlikte ilk günden sunulmuyor. SharePlay, geliştirilmiş AirPods...

Netflix’ten Kenya’daki Android kullanıcıları için ücretsiz paket

Netflix, Kenya'da yaşayan Android telefon sahiplerine bazı içeriklerine ücret ödemeden erişme imkanı sunuyor. Bu doğrultuda kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Netflix'in ücretli abonelerinin izleyebildiği...

Gelecek OnePlus amiral gemisini çalıştıracak birleştirilmiş ColorOS/OxygenOS ile ilgili detaylar

Bu yılın başlarında bazı departmanlarını Oppo ile birleştiren OnePlus, bu birleşimin geleceğinin nasıl görüneceğine dair biraz daha fazla ayrıntı verdi. Görünüşe göre, bu ortak...