Samsung Galaxy A02’nin pil kapasitesi ortaya çıktı

Samsung Galaxy A02 hakkındaki haberler bir süredir devam ediyor. Akıllı telefonun çıkışının yaklaştığını gösteren sertifikalara yenileri ekleniyor. Bu sertifikaların en yenisi Latin Amerika’da CPQD’den geldi.

CPQD’nin internet sitesindeki belgelere göre, akıllı telefon SM-A025M/DS model numarasını taşıyor. Telefonun TUV Rheinland tarafından onaylanan HQ-50S model numaralı pili ise 5000 mAh tipik ve 4800 mAh ölçülmüş kapasiteye sahip.

Akıllı telefonun bazı pazarlarda Galaxy M02 adıyla satılması bekleniyor. Benchmark testlerine göre, cihazda 3 GB RAM ve Qualcomm tarafından üretilen bir işlemci bulunuyor. Bu işlemcinin Snapdragon 450 olması muhtemel görünüyor.

Dedikodulara göre Galaxy A02’de 5.7 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlüklü bir ekran bulunacak. Akıllı telefonun arkasında ise 13 megapiksel ana kameraya 2 megapiksel derinlik sensörü eşlik edecek. Ön tarafta ise 8 megapiksel bir kameranın olduğu söyleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
OnePlus'tan satışa sunulmayacak yeni telefon: Nord LE

Samsung, Galaxy A02 için henüz resmi bir işaret vermiş değil. Ancak Galaxy A01 geçtiğimiz yıl aralık ayının ortalarında duyurulmuştu. Güney Koreli şirketin Galaxy A02 için de benzer bir duyuru zamanını tercih edebileceği belirtiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rekabet Kurumu’ndan Google’a 296 milyon TL’lik para cezası

Google hakkında geçtiğimiz yıl başlatılan, arama ve turizm sorgularında kendini öne çıkarmakla suçlandığı soruşturmanın sonunda karar açıklandı. Rekabet Kurumu'nun açıkladığı karar doğrultusunda Google Reklamcılık...

Sony Xperia 1 III ve Xperia 5 III tanıtıldı; işte özellikleri

Sony 2021 model Android telefonları; Xperia 1 III ve Xperia 5 III'ün duyurusunu gerçekleştirdi. Şirket, bu iki telefonu yazın başlarında yurt dışında çıkarmayı planlıyor....