Samsung Email uygulaması 100 milyon indirme sayısına ulaştı

samsung emailGoogle Play Store’da yer alan Samsung Email Android uygulaması, Android 7.0 ve üstü sürümlerin yüklü olduğu Samsung telefonlarına indirilebiliyor. Uygulama söz konusu telefonların büyük kısmında yüklü olsa da, 100 milyon indirme sayısına ulaştı.

Telefonda ön yüklü olarak bulunan bir uygulamanın cihaza indirilebilmesi, üreticilere önemli bir avantaj sağlıyor. Söz konusu sistem uygulamalarını havadan göndermek yerine Google Play Store üzerinden kullanıcılara iletmek, şirketler adına daha kolay bir süreç oluyor.

100 milyon rakamını telefon satışlarıyla ilgili bir projeksiyonda kullanmak çok kolay değil. Uygulama, ocak ayında Google Play Store’da yerini almıştı. Samsung Galaxy S8, S8+ ve Note 8’den oluşan üst sınıf kadrosu ise bu tarihten sonra kullanıcıların karşısına çıktı.

Samsung’un Android için hazırladığı “Samsung Internet” isimli internet tarayıcısı, başka üreticilerin imzasını taşıyan cihazlara da indirilebiliyor. Gece modu da bulunan bu uygulamanın indirme sayısı da 100 milyonun üzerine çıktı.

Samsung Email uygulaması ile tüm e-posta servislerine erişilebiliyor

Samsung Email, uyumlu tüm Samsung telefonlara bir ücret ödemeden indirilebiliyor. POP3, IMAP ve Exchange ActiveSync desteği sayesinde kullanıcılar tüm e-posta hesaplarına bu uygulama üzerinden erişebiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...