Teknoblog Ürünler Aksesuar Samsung Duo kablosuz şarj cihazı Amazon tarafından sızdırıldı

Samsung Duo kablosuz şarj cihazı Amazon tarafından sızdırıldı

Samsung Duo kablosuz şarj cihazı Amazon tarafından düzenlenen bir etkinlikle erkenden gözler önüne çıkarıldı.

samsung duo
Görsel: Gizmodo

Samsung’la ilgili sızıntılar sadece Galaxy Note 9 ile sınırlı kalmıyor. Güney Koreli şirket Note 9’u kendisi sızdırırken, Note 9 ile birlikte piyasaya çıkması muhtemel görünen Samsung Duo kablosuz şarj cihazı da Amazon tarafından erkenden gözler önüne çıkarıldı. Cihaza ait fotoğraflar Gizmodo tarafından yayınlandı.

Duo, adından da anlaşılabileceği üzere iki cihazı eş zamanlı olarak kablosuz şarj edebiliyor. Eş zamanlı şarj özelliğinin Note 9 ve Galaxy Watch gibi yeni cihazlara mı özgü olduğu, yoksa Galaxy S9 ve S9+ gibi eski cihazları da mı kapsayacağı henüz bilinmiyor.

Daha önceki Duo sızıntılarındakiyle hemen hemen aynı görünen cihaz için kullanılan etikette Samsung Qi Pad (2018) yazması dikkat çekiyor. Etiketteki QR kodu ise Samsung’un standart kablosuz şarj cihazına yönlendirme yapıyor.

Samsung Duo’nun üzerinde tek bir USB-C girişi olduğu görülüyor. Çift gösterge ışığı ise her cihazın şarj durumunu gösteriyor. Duo’nun bir tarafında mevcut kablosuz şarj cihazının disk tasarımı korunuyor. Samsung Duo hakkındaki detayların 9 Ağustos’ta gerçekleştirilecek resmi Galaxy Note 9 tanıtım etkinliğiyle birlikte gün yüzüne çıkması muhtemel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Apple Watch için USB-C uçlu şarj kablosu çıktı
Önceki HaberSamsung Galaxy Tab A 10.5 Türkiye çıkış tarihi netleşiyor
Sonraki HaberLifecell’den bulut kamera çözümü: Supercam

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz