Samsung CES’te tanıtacağı Smart Tango Corner Clean elektrikli süpürge robotunu Flickr üzerinden gösterdi

CES’in başlamasına bir hafta kala şirketler etkinlikte tanıtacakları bazı cihazları görücüye çıkarmaya başladı bile. Bu şirketlerden biri olan Samsung, Smart Tango Corner Clean adını taşıyan elektrikli süpürge robotuna ait fotoğrafları Flickr üzerinden paylaştı. Yuvarlak bir tasarıma sahip olan cihaz, köşelerinden çıkan fırçaları sayesinde en ulaşılmaz noktaların temizlenmesini sağlıyor.

Bir elektrikli süpürgeden çok daha fazlası olarak tanımlanabilecek Smart Tango Corner Clean’de Samsung’un Visionary Mapping System adını taşıyan kameralı görüntü sistemi de mevcut. Cihazda bulunan LCD ekran sayesindeyse programlama, hata kodu okuma gibi işlemler gerçekleştirilebiliyor. Tüm elektrikli süpürgelerde olduğu gibi Smart Tango Corner Clean’de de bir toz torbası mevcut. Cihazın fiyatına ve piyasaya çıkışına ilişkin olarak şimdilik net bir bilgi yok.

İlgili >> Samsung Tomorrow (Flickr)

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...