Samsung Care+ akıllı telefon sigorta paketleri Türkiye’de

Samsung Galaxy akıllı telefon satın almak isteyenlerin ilgisini çekecek bir haber var. Samsung’un Galaxy akıllı telefon kullanıcıları için sunduğu kapsamlı bir sigorta ürünü olan Samsung Care Plus Türkiye’de kullanıcılara sunuldu.

Sigorta kapsamında Samsung Galaxy satın alacak kullanıcılar telefonlarını dilerlerse ek bir ücret karşılığında 1 yıl boyunca kazayla ekran kırılmaları, sıvı teması veya elektrik arızaları nedeniyle oluşabilecek zararlara karşı koruma altına alabilecek. Gulf Sigorta güvencesiyle sağlanan Samsung Care+, kullanıcılara Galaxy akıllı telefonlarını kazaen hasarlara, ekran kırılmalarına, sıvı temasına, yüksek voltaj kaynaklı elektrik arızalarına, nemlenme veya tozlanma hasarlarına karşı sigorta güvencesi altına alma imkânı sağlıyor.

Galaxy akıllı telefon alımlarına ek olarak alınabilen Samsung Care+ Sigorta Paketi ve Samsung Care+ Ekran Koruma Sigortası olmak üzere iki farklı seçenekle sunuluyor. Kullanıcıların sigorta kapsamı dâhilindeki hasarlı telefonları Samsung yetkili servislerinde orijinal yedek parçalar kullanılarak, yetenekli ve alanında uzman teknisyenler tarafından onarılıyor. Hasarlı telefonun onarımının mümkün olmaması durumunda ise sözleşme koşulları çerçevesinde değişim imkânı sunuluyor. Samsung Care Plus kapsamındaki sigortalar satın alındığı günden itibaren bir yıl süresince Galaxy akıllı telefon için güvence sağlıyor. Hasar sürecinde gereksiz belge vb. talep edilmeden sigortalının talepleri hızlıca işleme alınıyor.

Samsung Care+ Ekran Koruma Sigortası sayesinde kullanıcılar akıllı telefonlarını ekran hasarlarına karşı sigorta güvencesi altına alırken Samsung Care+ Sigorta Paketi ile çok daha geniş kapsamlı sigorta teminatlarından faydalanabiliyor. Samsung Care+ Sigorta Paketi içerisinde, paketin satın alınma tarihinden itibaren bir yıl boyunca cihazın tüm aksamları kazaen meydana gelebilecek düşme, kırılma, sıvı teması, düzensiz elektrik-voltaj akımı, rutubet-nemlenme-tozlanma gibi risklere karşı sigorta güvencesi altına alınıyor.

Samsung Care Plus hangi Galaxy akıllı telefon modelleri için geçerli

Samsung Care+ sigorta ürününün primleri, kullanıcıların satın almak istedikleri Galaxy akıllı telefon modeline bağlı olarak değişebiliyor. Samsung, dört farklı kategori belirledi ve şu anda satışta olan neredeyse tüm Samsung telefonları bu kategorilere yerleştirdi. Şirketin belitttiğine göre müşteriler, Samsung Care+ sigorta ürünlerini Samsung Bayileri ve Samsung Online Mağaza’dan satın alabiliyor.

Samsung Care+ sigorta ürünü kapsamında destek verilen Galaxy modellerine ulaşmak için bu bağlantıyı takip edebilirsiniz.

Android 12L güncellemesi duyuruldu; katlanabilir telefonlar için kapı açacak

Bu yılki Android Geliştirici Zirvesi etkinliğinde Google; tabletleri, katlanabilir cihazları ve ChromeOS çalıştıran cihazları içeren daha büyük ekranlı cihazlar için yakında çıkacak bir güncellemeyi...

Oppo A54s tanıtıldı: Helio G35 işlemci, 5000 mAh pil

Oppo A54 mart ayında tanıtılmış, bundan bir ay sonra da telefonun 5G versiyonu gözler önüne çıkmıştı. Bu gruba şimdi de Oppo A54s eklendi. Akıllı...

Samsung One UI 4 tasarımını Windows PC’lerine getiriyor

Samsung, One UI 4 mobil arayüz tasarımını Galaxy Book serisi Windows dizüstü bilgisayarlarına getiriyor. Yeni tasarım Samsung Notes, Samsung Gallery ve Samsung Settings gibi...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun