Fırsatlar

Samsung buzdolabı, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi alanlara Migros hediye çeki fırsatı

samsung migros kampanya

Bazı Samsung buzdolabı, çamaşır makinesi veya kurutma makinesi modellerini satın alanlara Migros mağazalarında geçerli KDV dâhil 400 TL’ye varan değerde alışveriş çeki hediye edilecek. Samsung, hediye edilen çekler 31 Aralık’a kadar kullanılabileceğini kaydetti.

Samsung Electronics, beyaz eşya satın alacaklar için bir kampanya başlattı. Migros iş birliği ile düzenlenen  “Seçili Samsung Beyaz Eşyalar Migros’tan 400 TL’ye Varan Alışveriş Çeki Kazandırıyor” kampanyası kapsamında, Samsung online mağazası ve tüm yetkili Samsung satış noktalarından Samsung marka seçili buzdolabı, çamaşır makinesi veya kurutma makinesi alanlara Migros mağazalarında geçerli KDV dâhil 400 TL’ye varan değerde alışveriş çeki hediye edilecek.

12 Mayıs’a kadar geçerli olan kampanya kapsamında ürün satın alan katılımcıların, 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezi’ni arayarak ürünlerin kurulumunu en geç 31 Mayıs’a kadar Samsung yetkili servisi aracılığı ile yaptırması, kurulum gerçekleştirildikten sonra da en geç 10 Haziran’a kadar aşağıda yer alan kampanya sayfasından katılım başvurusunu tamamlaması gerekiyor. Hediye edilen çekler 31 Aralık’a kadar kullanılabilecek.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER