Samsung 2022 model The Frame TV’lerinde yansımayı azaltıyor

google news abone ol

The Frame ile Samsung, eve geleneksel TV’lerden daha sorunsuz bir şekilde uyum sağlayan yüksek tasarımlı TV setleri ile, “yaşam tarzı TV’ler” kategorisini tek başına tanımlamayı başardı. Bu ürünleri tercih edenler için cihazın şık görünümü, özelleştirilebilir çerçeveleri ve TV kapalıyken sanat eserlerini veya kişisel fotoğrafları gösterebilme yeteneği, en son resim kalitesi veya HDMI özelliklerinden daha önemli oluyor.

2022 için şirket, The Frame’i bir sonraki seviyeye taşımayı ve duvar sanatı numarasını her zamankinden daha inandırıcı hâle getirmeyi umuyor. Samsung 2022 Frame TV modellerinin tuval veya kağıt hissi veren gerçekçi bir mat dokuya, ayrıca yansıma önleyici bir ekrana sahip olacağını söylüyor.

samsung the frame 2022

Yansıma önleyici ekranlar tüketiciler için önemli bir çekim noktası olabilir. Çerçeve, bir odadaki ortam aydınlatmasına dayalı olarak beyaz dengesi ve sanat eserinin parlaklığını eşleştirebilir, ancak hâlâ bir TV’ye bakıyormuşsunuz hissini veren bir şey varsa, o da ekran parlamasıdır. Samsung, yansıma önleyici yeni bir film ve diğer parlama önleyici önlemler sunarak, yağlı boya tabloların ve diğer sanat eserlerinin ekrandan eskisinden daha etkileyici bir şekilde görünmesini umuyor.

Şirketin sanat mağazası 1600’den fazla parça sunuyor ve Frame sahipleri bu seçkiye göz atarken 2022’de yeni, daha rafine bir kullanıcı deneyimi bekleyebilirler.

samsung the frame 2022

2022 için The Frame, giriş seviyesinde 32 inçten başlayan ve 85 inçlik bir modelle tamamlanan toplam yedi farklı boyutta sunulacak. TV’nin teknik özelliklerine gelince, geçen yıla benziyor: The Frame genişletilmiş kuantum nokta renk paleti ile güzel bir 4K HDR görüntü verecek, ancak tam dizi yerel karartma,120Hz desteği, değişken yenileme hızı vb. gibi üst düzey TV özelliklerinden yoksun olacak. Ve Samsung, Dolby Vision teknolojisine diğer modellerinde olduğu gibi burada da yer vermiyor.

Görüntü kalitesi ana önceliğinizse, şirketin en üst düzey Neo QLED setleri (Mini LED teknolojisine sahip) hâlâ seçmeniz gereken yol gibi görünüyor. Ama The Frame bunun için değil. Bu model ve Samsung’un Serif gibi diğer yaşam tarzı modelleri ev dekoruyla çelişmek yerine onu tamamlayan bir pakette mükemmel şekilde uyum gösteren bir görsellik isteyen müşteriler içindir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Spotify Storylines Gaye Su Akyol'un yeni albümüyle Türkiye'de

Samsung 2022 Frame serisi için fiyatlandırma, ürün bilgileri ve daha ayrıntılı teknik özellikler, TV’ler önümüzdeki aylarda satışa başladığında duyurulacak.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yandex Rusya ile bağlarını koparmayı planlıyor

Yandex Rusya'nın teknoloji alanındaki en tanınmış markası konumunda. Son yıllarda Batılı rakiplerinin gerisinde kalmamak için sıkı bir mesai harcayan şirket kendi akıllı cihazlarını, sürücüsüz...

Twitter şirketlere altın rengi, resmi kurumlara gri tik verecek

Twitter yenilenmiş Onaylamış Hesap programını 2 Aralık'ta hayata geçirecek. Yenilenmiş programda manuel doğrulama aşaması uygulanırken, farklı kullanıcı türleri için farklı renklerde tikler verilecek. Konuyla...

Netflix Sıcak Kafa dizisinden yeni görüntüler paylaştı

Netflix Sıcak Kafa dizisinin duyurusunu daha önce yapmıştı. Apokaliptik bir dünyayı anlatan dizinin resmi fragmanı ve yeni görüntüleri paylaşıldı. Yeni görüntüler izleyicileri nelerin beklediği...

Spotify Storylines Gaye Su Akyol’un yeni albümüyle Türkiye’de

Spotify’ın sanatçılar ve hayranları arasındaki bağı her zamankinden daha fazla güçlendiren özelliği Storylines, Türkiye’deki müzikseverlerle buluşuyor. Spotify Storylines, ilk kez, Gaye Su Akyol’un dördüncü...

ÖNE ÇIKANLAR