Teknoloji

Oscar ödüllü yönetmen Ridley Scott Galaxy S23 Ultra ile kısa film çekti

ridley scott s23 ultra
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Uzun süredir beklenen Samsung Galaxy S23 serisi dün itibarıyla resmen gözler önüne çıktı. S23, S23+ ve S23 Ultra modellerinin yer aldığı seride amiral gemisi görevini gelişmiş kamera özelliklerine sahip olan S23 Ultra üstleniyor. Samsung bu kamera yeteneklerini sergilemek için usta isimlerle çalıştı. Bu isimlerden biri olan Oscar ödüllü yönetmen Ridley Scott S23 Ultra ile kısa bir film çekti.

Ridley Scott’un çektiği kısa film “Behold” adını taşıyor. 2 dakika 18 saniye uzunluğundaki bu kısa filmin ilk gösterimi Samsung’un yeni telefonlarını tanıttığı Unpacked etkinliğinde yapıldı.

Samsung, S23 ailesinde Galaxy S serisinin bugüne kadarki en güçlü kameralarının bulunduğuna dikkat çekiyor.

Serinin üyeleri yapay zekâ yardımıyla en karanlık ortamlarda bile gündüz kalitesinde Nightography özellikli gerçek film karelerini aratmayan videolar da kaydedilebiliyor. 

Ridley Scott S23 Ultra ile kısa film çeken tek yönetmen değil

Ridley Scott S23 Ultra’nın kamera yeteneklerini deneyimlemek için kısa bir film çeken tek yönetmen değil. Güney Kore sinemasının korku ve gerilim filmleri ile tanınan ödüllü yönetmeni Hong-jin Na da Galaxy S23 Ultra’nın kamerası ile ‘Faith’ adlı bir kısa film çekti.

İLGİLİ HABERLER