Resident Evil Village için ekstra indirilebilir içerik geliyor

Capcom, Resident Evil Village için ekstra indirilebilir içerik hazırlıklarının başladığını açıkladı. Şirket, duyuruyu E3 2021 kapsamında düzenlediği etkinlikte yaptı. Açıklamada indirilebilir içeriğin kullanıcılardan gelen yoğun talep doğrultusunda hazırlandığı belirtildi.

Konuyla ilgili bilinenler şu an için bunlarla sınırlı. Ancak şirketin açıklaması, gelecekte oyunun en popüler karakteri Lady Dimitrescu’nun göründüğü daha fazla içeriğin hazırlanabileceğini gösteriyor.

Bir diğer olasılık ise hayranların sevdiği bir diğer karakter olan Ada Wong’un geri dönüşü. Ada Wong’un Resident Evil Village’da boy göstermesinin planlandığı daha önce ortaya çıkan bir sızıntıyla görülmüştü. Bu ekstra indirilebilir içeriğin ne zaman hazır hâle geleceği ise belirsizliğini koruyor.

Çevrimiçi multiplayer oyunu Resident Evil RE:Verse de önümüzdeki ay oyuncularla buluşacak. Resident Evil Village sahibi olan herkes bu oyuna ekstra bir ücret ödemeden erişebilecek.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...