Yeni Renault Megane E-Tech %100 Elektrikli ön siparişte büyük ilgi gördü

Elektrikli DNA’sını hem sürüş hem de tasarım öğeleriyle birleştiren yeni Renault Megane E-Tech %100 Elektrikli Türkiye’de yoğun ilgiyle karşılandı. Ön siparişe sunulan 250 adet Yeni Megane E-Tech %100 Elektrikli büyük bir hızla tükendi.

250 adedi daha ön siparişe açılan Iconic versiyona sahip Yeni Megane E-Tech %100 Elektrikli’nin ilk kullanıcılarından biri olmak için fırsat devam ediyor. Ön sipariş kaydını oluşturmak isteyen kullanıcılar, Mais Yetkili Satıcıları ve Şubelerine ulaşarak, 250 bin TL ön ödeme karşılığında siparişini tamamlayacak. Otomobilin Techno versiyonunun lansmana özel opsiyon hariç fiyatı 1 milyon 499 bin TL, Iconic versiyonunun opsiyon hariç fiyatı ise 1 milyon 599 bin TL olarak belirlendi.

60 KWh’lik ince tasarımlı bataryası ile 450 km menzile sahip yeni Megane E-Tech %100 Elektrikli, 160 kW/220 bg elektrikli motor performansıyla elektrikli otomobil sürüşünün tüm zevklerini yaşatmayı vadediyor. Otomobil, 0’dan saatte 100 kilometre hıza sadece 7.4 saniyede ulaşıyor.

Yeni Renault Megane E-Tech %100 Elektrikli ağustosta Türkiye’de yollarda olacak

Elektrikli otomobiller için özel üretilmiş CMF-EV platformuna sahip yeni Renault Megane E-Tech %100 Elektrikli, 42 dakikada %80 şarj kapasitesi, 21 gelişmiş sürüş destek sistemi, 564 cm2 OpenR Link bilgi-eğlence sistemi ve daha birçok yüksek teknolojiyle Ağustos’ta Türkiye yollarında olacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun