Redmi Note 9 serisinin yeni üyesi 120Hz ekranla gelecek

Xiaomi’nin Redmi Note 9 serisine üç yeni üye eklemeye hazırlandığına dair haberler bir süre önce gündeme gelmişti. Bu üç telefona dair detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Serinin üyelerinden birinde 108 megapiksel çözünürlüklü Samsung kamera sensörünün kullanılacağı daha önce görülmüştü.

Şimdi de yeni Redmi Note 9’lardan birinin ekran özellikleri ortaya çıktı. Akıllı telefon, 6.67 inç IPS LCD ekranla gelecek. 2400 x 1080 piksel çözünürlüklü ekran, 120Hz uyarlanabilir yenileme hızına sahip olacak. Bu ekranın üzerinde ön kameranın yerleştirildiği bir delik bulunuyor. Yenileme hızının 30, 48, 50, 60, 90 ve 120Hz olarak değiştirilebileceği belirtiliyor.

Aynı sızıntıda pil kapasitesi konusunda da bir iddia söz konusu. Telefona ihtiyaç duyduğu enerjiyi 4800 mAh kapasiteli bir pilin vereceği söyleniyor. 108 megapiksel kameranın ve bu ekran özelliklerinin aynı cihazda buluşması muhtemel görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung ekran içi ön kameralı telefonunu bu yıl çıkaracak

Xiaomi’den yeni Redmi Note 9 telefonlarının çıkışı konusunda resmi bir işaret gelmiş değil. Ancak sızıntıların artması, beklenen duyurunun yakında yapılabileceğini gösteriyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...

Apple eşya takip aygıtı AirTag’i sonunda tanıttı

Apple, uzun süredir beklenen AirTag isimli eşya takip aygıtını sonunda resmen gözler önüne çıkardı. Küçük yuvarlak bir cisim olan AirTag, kullanıcıların eşyalarını Apple'ın Bul...