Redmi Note 9 serisine üç telefon daha eklenecek

Xiaomi’nin takipçileri şirketin Redmi Note 10 serisini duyurmasını bekliyor. Ancak Çin’in ünlü duyumcularından Digital Chat Station, şirketin bunun yerine Redmi Note 9 serisine üç yeni cihaz daha ekleyeceğini belirtti.

Serinin yeni üyelerinden birinin 108 megapiksel çözünürlüklü ana kameraya sahip olacağı söylenebilir. Bu sensörün Samsung’un kısa süre önce duyurduğu ISOCELL HM2 olma ihtimali yüksek görünüyor.

108 megapiksel ana kameralı Redmi Note 9’la ilgilili tek iddia bu değil. Akıllı telefonda bu kameraya telefoto makro kameranın da eşlik edeceği iddia ediliyor.

Redmi Note 9 serisiyle ilgili bu söylenti, Redmi Note 10 serisinin akıbetiyle ilgili soru işaretlerini de artırdı. Şirketin serinin çıkışını 2021’in ilk yarısına bırakmış olması veya tamamen vazgeçmesi ihtimaller arasında yer alıyor. Bu konuya dair soruların cevaplanması için Note 9 serisinin yeni üyelerinin tanıtılmasını beklemek gerekiyor. Bunun için kasım ayının sonları işaret ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Redmi'nin ilk oyun telefonunun özellikleri için yeni iddialar

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...

Apple eşya takip aygıtı AirTag’i sonunda tanıttı

Apple, uzun süredir beklenen AirTag isimli eşya takip aygıtını sonunda resmen gözler önüne çıkardı. Küçük yuvarlak bir cisim olan AirTag, kullanıcıların eşyalarını Apple'ın Bul...