Redmi Note 11 Pro için 120W şarj iddiası

Redmi Note 11 serisine dair haberlerin en yenisi telefonun Pro versiyonuyla ilgili. İddiaya göre, akıllı telefon 120W hızlı şarj desteğiyle gelecek. Ünlü duyumcu Digital Chat Station tarafından paylaşılan bu iddia, telefonla ilgili ilk bilgiyi vermesi açısından önem taşıyor.

Note 10’un Pro ve Pro Max versiyonlarında 33W şarj desteği mevcut. Note 10 Pro’nun Çin’de satılan versiyonu ise 67W şarj desteğine sahip. Kısacası Redmi’nin bu alanda önemli bir sıçrama vadettiğini söylemek mümkün.

Redmi’nin çatı şirketi Xiaomi’nin portföyünde 120W şarj desteği sunan sadece iki cihaz mevcut. Bunlar Xiaomi 11T Pro ve Mix 4. Ancak Xiaomi yakında daha fazla telefonda bu özelliği sunabilir.

Redmi Note 11 ve Note 11 Pro hakkında bilinenler şu an için bunlarla sınırlı. Ancak önümüzdeki dönemde telefonlara dair daha fazla detay duymak sürpriz olmayacaktır.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun