Rockstar yeni Red Dead oyununun ipuçlarını veriyor

red dead rockstarYeni Red Dead oyununa dair dedikodular bir süredir konuşuluyor. Ortaya çıkan son işaretler, bu dedikoduların doğru çıkması ihtimalini artırıyor. Oyunun geliştiricisi Rockstar Games, dünden bu yana resmi Twitter hesabıyla bazı görseller paylaşıyor. Paylaşılan ilk görselde şirketin logosu kırmızı bir fonun üstüne siyah renklerle işlenmiş biçimde görülüyor.

Henüz paylaşılan ikinci görsel ise daha somut ipuçları veriyor. Bu görselde yedi siluetin arkalarına gün doğumu ya da gün batımını alarak yürüdükleri görülüyor.

Red Dead serisinin yeni oyununda önceki maceraların da gerisine gidilebilir

Rockstar’ın yeni oyunda Red Dead Redemption’daki maceranın da öncesinin anlatılması ihtimaller arasında sayılıyor. Görselde görülen grubun John Marston’un daha önceki çetesine bir referans olabileceği belirtiliyor.

Mevcut bilgiler ışığında somut bir yorumda bulunmak oldukça zor gözükse de, Rockstar’ın bir duyuru hazırlığı içinde olduğu rahatlıkla anlaşılıyor. Şirketin kapalı kapılar arkasında ne hazırladığını görmek için biraz daha sabretmek gerekiyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...