Realme yeni amiral gemisi için Kodak ile çalışıyor

Realme’nin GT Master Edition adını taşıyan yeni bir telefon hazırladığına dair haberler kısa süre önce gündeme gelmişti. Bu telefona dair detaylar yavaş yavaş netleşiyor. Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi Chase, bu telefonla çekilen örnek fotoğrafları Weibo hesabında paylaştı. Paylaşılan fotoğraflarda telefonun isminin kapatılmış olması dikkat çekiyor.

Ünlü duyumcu Digital Chat Station da Realme’nin ünlü bir fotoğrafçılık markasıyla iş birliğine gittiğini ve GT Master Edition’ın bu iş birliğinin uygulamasının görüleceği ilk telefon olacağını belirtti.

Bir başka duyumcu ise bu markanın Kodak olduğunu yazdı. 2012’de iflasını ilan eden efsanevi fotoğrafçılık markası Kodak, o tarihten bu yana ticari baskı çözümleri için donanım ve yazılım geliştirmeye odaklanıyor.

realme kodak Kodak markasını taşıyan ilk akıllı telefon olan IM5, 2015’te tanıtılmıştı. Ektra ise bir yıl sonra görücüye çıkmıştı. Realme ve Kodak iş birliğinin nasıl sonuçlar vereceği ise çok zaman geçmeden görülecek.

Google arama gelirleri rekor kırdı, YouTube gelirleri patladı

Google, geride kalan üç aylık dönemde 17,9 milyar dolarlık rekor bir kâr elde etti ve bu finansal tablolar sayesinde, COVID-19'a rağmen yükselen diğer teknoloji...

Instagram 16 yaşından küçükler için hesapları varsayılan olarak gizli yapıyor

Facebook'a ait Instagram, uygulamayı gençler için daha güvenli hale getirmek için tasarladığı çeşitli değişiklikleri kullanıma sunuyor. Artık, hizmete kaydolan ve 16 yaşından (veya belirli...