Realme UI 3.0 güncellemesinin detayları ortaya çıkıyor

google news abone ol

Android 12 tabanlı Realme UI 3.0 kullanıcı arayüzünün dağıtımı 13 Ekim’de başlayacak. Güncellemeyi ilk olarak Realme GT 5G kullanıcıları alacak. İlk durağı Çin olacak güncellemenin kapalı beta testleri ise hâlihazırda devam ediyor.

Realme’nin yeni kullanıcı arayüzünü gösteren görseller ünlü duyumcu Digital Chat Station tarafından paylaşıldı. Bu görseller, Realme kullanıcılarını nasıl bir Android 12 deneyiminin beklediği konusunda fikir edinmeyi sağlıyor.

Realme’nin kullanıcı arayüzünün Oppo’nun yeni ColorOS 12 arayüzüne bir hayli benzemesi dikkat çekiyor. Özellikle araç takımlarının görünüşündeki benzerlik ayrıca göze çarpıyor.

Realme UI 3.0 güncellemesinin detayları ortaya çıkıyorRealme UI’ın eski sürümleri de ColorOS’nin üzerinden geliştirildiği için bu benzerliğe pek şaşırmamak gerekiyor. İki arayüz arasındaki temel ayırıcı faktör uygulama ikonları olacak gibi görünüyor.

Realme UI 3.0 güncellemesinin detayları ortaya çıkıyorYeni Realme kullanıcı arayüzünün yenilenmiş hızlı ayar butonları ve yeni yüzen pencereleri de paylaşılan ekran görüntülerinde görülebiliyor.

realme ui 3.0Kutusundan Realme UI 3.0 ile yüklü çıkacak ilk cihaz ise çok büyük ihtimalle Realme GT Neo 2 olacak.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER