Realme UI 2.0 daha fazla telefona geliyor

Realme UI 2.0 kullanıcı arayüzünün duyurusu geçtiğimiz eylül ayında yapılmıştı. Şirket, 2020 sona ermeden Realme 7 ve X2 Pro sahiplerinin kullanıcı arayüzünü beta formatında deneyimleyebileceğini belirtmişti. Takvimler 2021’e dönmeden hemen önce Realme UI 2.0’ın beta testi için kayıtlar açıldı.

Realme, Android 11 tabanlı kullanıcı arayüzünü daha önce başka cihazlarında kullanıcılarıyla buluşturmaya başlamıştı. Realme 7 Pro için hâlâ erken erişim süreci devam ediyor.

Realme X50 Pro 5G içinse kararlı güncellemenin yakında hazır hâle gelmesi bekleniyor. Realme’nin ekim ayında tanıttığı Q serisi telefonları ise kutularından yeni arayüzle çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Realme Q3 paylaşımı tasarımı gösteriyor

Realme UI 2.0 üç konuda önemli iyileştirmeler yapıyor. Daima Açık Ekran ve daha fazla temayla yaratıcılığa odaklanan şirket, aynı ağ üzerinde kolay dosya paylaşımıyla da sosyalliğe vurgu yapıyor. Dijital Denge ve bazı anahtar uygulamaların performansının iyileştirilmesi de üretkenlik boyutunu oluşturuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

YouTube Kids uygulaması artık Türkiye’de

YouTube yetişkinler kadar çocuklar için de epey popüler platformlardan bir tanesi. Çocuklar daha bebekliklerinden itibaren YouTube'dan oynatılan videolarla büyüyor desek yanlış olmaz. Bu durumu...

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...