Realme TechLife Watch SZ100 akıllı saatin tanıtım tarihi belli oldu

Realme TechLife Watch SZ100 adını taşıyan yeni akıllı saatinin tanıtım tarihini açıkladı. TechLife Watch SZ100, 18 Mayıs’ta şirketin yeni akıllı telefonları Narzo 50 5G ve Narzo 50 Pro 5G ile birlikte gözler önüne çıkacak.

Watch SZ100’ün fiyatı konusunda henüz bilgi verilmiş değil. Ancak akıllı saatin bazı özellikleri şimdiden paylaşılmış durumda. 1.69 inç büyüklüğündeki renkli ekran, deri ve vücut ısısı takibi ve kalp atış hızı sensörü telefonda bulunması beklenen özellikler arasında yer alıyor.

Realme’den verilen bilgiye göre, Watch SZ100 tek şarjla 12 gün boyunca çalışabilecek. Ancak saatin pil kapasitesi konusunda da şu an için net bir bilgi paylaşılmadı.

realme techlife watch sz100 Realme TechLife Watch SZ100 iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Ancak Realme’nin gösterdikleri dışında başka bir renk seçeneği sunup sunmayacağı belirsizliğini koruyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun