Realme Race yeni bir serinin öncüsü olacak

Realme’nin Race kod adıyla anılan yeni bir akıllı telefon üstünde çalıştığı daha önce ortaya çıkmıştı. Akıllı telefonun kalbinde Snapdragon 888’in bulunacağı ve bu işlemciye 12 GB RAM ile 256 GB dahili depolama alanının eşlik edeceği de şimdiden biliniyor. Kutusundan Android 11 ve Realme UI 2.0 ile çıkacak Race, yeni bir serinin ilk telefonu olacak.

Öncelikle Race’in bir kod adı olduğunu ve serinin başka bir isim taşıyacağını en baştan belirtmekte fayda var. Snapdragon 888 işlemcili telefonun 2021’in ilk çeyreğinde tanıtılmasına da kesin gözüyle bakılıyor. Realme başkan yardımcısı Xu Qi Chase, telefonun tanıtımı için ocak veya şubat aylarını işaret ediyor.

Chase, Realme Race’in teknik özellikleri konusunda bilgi vermedi. Ancak güvenilir duyumcuların paylaşımlarına göre, telefonda 64 megapiksel çözünürlüklü ana kamera yer alacak. Üçlü arka kamera sistemi ve dokulu deri kaplı arka panel de bahsi geçen özellikler arasında bulunuyor.

realme race Realme Race’in arka panelini gösterdiği iddia edilen bir fotoğraf daha önce ortaya çıkmıştı. Burada telefonun sarı renklerin görüldüğü arka panel tasarımı dikkat çekmişti. Fotoğrafta telefonun güç butonu da görülüyor. Güç butonuna parmak izi tarayıcısı entegre edilmemişe benziyor. Bu da tarayıcının entegre edildiği OLED bir ekranın tercih edilme ihtimalini artırıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google Play Store için yakında gelecek Gizlilik bölümünü gösterdi

Realme Race hakkındaki dedikodu ve sızıntılar önümüzdeki dönemde artacak gibi görünüyor. Bu sızıntılar sayesinde telefona dair yeni bilgiler duymak sürpriz olmayacaktır.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...