Realme Q5 serisinin tanıtım tarihi belli oldu

google news abone ol

Realme Q ailesinin en yeni üyesiyle ilgili ilk resmi paylaşım kısa süre önce gelmişti. Şirket şimdi de Q5 serisinin tanıtım tarihini açıkladı. Realme Q5 serisinin üyeleri Çin’de 20 Nisan’da gözler önüne çıkacak. Tanıtım etkinliği Türkiye saatiyle 09:00’da başlayacak.

Q5 serisinde kaç cihazın bulunduğu şu an için bilinmiyor. Ancak ilk bilgiler standart Q5’e bir de Pro modelin eşlik edeceğini gösteriyor. Realme’nin şimdilik sadece standart modeli doğruladığını belirtmekte fayda var.

Ancak Q5 Pro’yla ilgili detaylar daha önce sızıntılar sayesinde görülmüştü. Sızan bilgiler Q5 Pro’nun GT Neo 2 modelinin daha yüksek şarj hızına sahip versiyonu olacağını gösterse de, henüz bu konuda net bir açıklama gelmiş değil.

realme q5Realme Q5 Pro’nun Vans ile iş birliği içinde hazırlanmış özel versiyonuna ait olduğu söylenen bir görsel de ortaya çıkmıştı. Q5 ve Q5 Pro hakkında tanıtım öncesinde yeni detayların internete sızması sürpriz olmayacaktır.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR