Realme Q3 serisi önümüzdeki hafta resmiyet kazanacak

Realme Q3 serisi önümüzdeki hafta resmen gözler önüne çıkacak. Şirketin başkan yardımcısı Xu Qi Chase’in yaptığı paylaşım, serinin üyelerinin arkasında fosforesan boyayla Realme’nin “Dare to Leap” sloganının yazacağını ve bu yazının karanlıkta parlayacağını gösteriyor.

Chase’in paylaşımında Realme Q3’ün fiyatı konusunda da ipucu veriliyor. Akıllı telefonun Çin’de 2000 yuan (2474 TL) karşılığında satılacağı iddia edilmişti. Ancak Chase, telefon için “1000 yuan kralı” şeklinde bir tanımlama kullandı. Mevcut Q2 serisi de hâlihazırda 1000 ila 1500 yuan (1237 ila 1855 TL) arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Şirket, Q3 serisinin mevcut Q2 serisinin satışlarını sollaması bekleniyor. Realme geçtiğimiz ekim ayında tanıttığı Q2’nin satışlarının 1 milyonu geçtiğini de bu hafta içinde duyurmuştu.

Sızıntılara göre, Realme Q3’te 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran bulunacak. Dimensity 1100 işlemci, 50W hızlı şarj desteğine sahip 4500 mAh pil telefonun özellikleri arasında sayılıyor. Realme’nin önümüzdeki hafta yapılacak tanıtımdan önce seriye dair yeni detaylar açıklaması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Spotify sosyal medya paylaşımları için yeni özellikler sunuyor

Realme önümüzdeki hafta Q3 serisi dışında başka bir duyuru daha yapacak. Realme 8 5G de 21 Nisan’da resmen gözler önüne çıkacak.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçaları Hint Okyanusu’na düştü

Kontrolden çıkan Çinli roketin parçalarının Hint Okyanusu'na düştüğü tahmin ediliyor. Çin'in uzay ajansının sabah saatlerinde yaptığı açıklamada, Long March 5B roketin Maldivler'in batısına düştüğünün...