Realme Q3 serisi önümüzdeki hafta resmiyet kazanacak

Realme Q3 serisi önümüzdeki hafta resmen gözler önüne çıkacak. Şirketin başkan yardımcısı Xu Qi Chase’in yaptığı paylaşım, serinin üyelerinin arkasında fosforesan boyayla Realme’nin “Dare to Leap” sloganının yazacağını ve bu yazının karanlıkta parlayacağını gösteriyor.

Chase’in paylaşımında Realme Q3’ün fiyatı konusunda da ipucu veriliyor. Akıllı telefonun Çin’de 2000 yuan (2474 TL) karşılığında satılacağı iddia edilmişti. Ancak Chase, telefon için “1000 yuan kralı” şeklinde bir tanımlama kullandı. Mevcut Q2 serisi de hâlihazırda 1000 ila 1500 yuan (1237 ila 1855 TL) arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Şirket, Q3 serisinin mevcut Q2 serisinin satışlarını sollaması bekleniyor. Realme geçtiğimiz ekim ayında tanıttığı Q2’nin satışlarının 1 milyonu geçtiğini de bu hafta içinde duyurmuştu.

Sızıntılara göre, Realme Q3’te 120 Hz yenileme hızına sahip bir ekran bulunacak. Dimensity 1100 işlemci, 50W hızlı şarj desteğine sahip 4500 mAh pil telefonun özellikleri arasında sayılıyor. Realme’nin önümüzdeki hafta yapılacak tanıtımdan önce seriye dair yeni detaylar açıklaması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)'i tanıttı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Motorola üst sınıf Edge 20 serisinin üç yeni üyesini duyurdu

Realme önümüzdeki hafta Q3 serisi dışında başka bir duyuru daha yapacak. Realme 8 5G de 21 Nisan’da resmen gözler önüne çıkacak.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...