Realme Pad tablet canlı fotoğraflarda görüldü

Realme Pad tabletin varlığı bir süre önce şirket tarafından yapılan resmi paylaşımlarla doğrulanmıştı. Şirket tabletle ilgiki pek fazla detay paylaşmamıştı. Bu sır perdesi, tablete ait olduğu söylenen canlı fotoğraflarla bir nebze de olsa aralanıyor.

Söz konusu fotoğraflarda tabletin hem arkası hem de önünü görmek mümkün oluyor. Arka panel alüminyum veya başka bir metal alaşımından yapılmış gibi görünüyor. Tek kamera çıkıntısı da oldukça net biçimde fark ediliyor. Tabletin kenarlarının köşeli yapısı da sızan fotoğraflarla bir kez daha görülüyor.

Tabletin önünü gösteren fotoğraflarda ise ekranın üst ve alt çerçevelerinin biraz fazla kalın olması göze çarpıyor. Bu da görülen cihazın tabletin nihai tasarımı olmadığını düşündürüyor.

Realme Pad hakkında bilinenler şu an için sınırlı. Ancak Android 11’in varlığı ve şirketin AIoT ürünleriyle derin bir entegrasyon sağlanacağı biliniyor. Realme Pad’le birlikte Realme Book dizüstü bilgisayar da gözler önüne çıkacak.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun