Realme GT 5G’nin küresel tanıtım tarihi belli oldu

Realme, Qualcomm Snapdragon 888 işlemcili amiral gemisi telefonu GT 5G için küresel tanıtım tarihini açıkladı. GT 5G, 15 Haziran’da tüm dünyanın gözleri önüne çıkacak. YouTube’dan canlı olarak yayınlanacak tanıtım etkinliği, Türkiye saatiyle 15.00’da başlayacak.

Akıllı telefon mart ayının başlarında Çin’de tanıtılmıştı.

Realme GT 5G’nin Avrupa fiyatıyla ilgili sızıntılar da internette dolaşıyor. Akıllı telefonun 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip versiyonunun 650 avro karşılığında satılacağı söyleniyor.

Söz konusu sızıntı artık kaldırılmış durumda. Ancak bu bilgi, Realme GT 5G’nin Avrupa’da satılan en uygun fiyatlı Snapdragon 888 işlemcili cihaz olacağını göstermesi bakımından önem taşıyor.

Realme GT 5G küresel tanıtım etkinliğinde başka cihazların da gün yüzüne çıkması bekleniyor. Realme’nin TechLife serisinden yeni yapay zekâ ve Nesnelerin İnterneti ürünlerini de kullanıcıların beğenisine sunması bekleniyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun