Realme C20A Helio G35 işlemciyle gelecek

Realme C20A, 13 Mayıs’ta resmen gözler önüne çıkacak. Akıllı telefonda 6.5 inç ekran ve 5000 mAh pilin bulunacağı daha önce açıklanmıştı. Şirket şimdi de C20A’nın kalbinde Helio G35 işlemcinin olacağını duyurdu. Bu işlemci C20 ve C21 modellerinde kullanılmıştı.

Realme’den C20A için paylaşılan bir video, akıllı telefonun tasarımı konusunda da fikir edinmeyi sağlıyor. Bu video, telefon için siyah ve mavi olmak üzere en az iki renk seçeneğinin sunulacağını gösteriyor.

C20A, görsel açıdan C20 ile hemen hemen aynı niteliklere sahip. Damla çentikli bir ekran taşıyan telefonun arkasında tek bir kamera bulunuyor. Pil ve ekran büyüklüğü C20 ile aynı olan C20A’nın ekran çözünürlüğünün de aynı olması öngörülüyor.

Realme C20 ve C20A arasındaki farkların ne olacağı belirsizliğini koruyor. C20 Bangladeş’te satışa sunulmadığı için C20A’nın bu telefonun Bangladeş’e özel versiyonu olması muhtemel görünüyor. Bu konuda net bir fikir edinmek için 13 Mayıs’ı beklemek gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
LG'nin yeni Tone Free FP5, FP8, FP9 kablosuz kulaklıkları ve dikkat çekici özellikleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)'i tanıttı

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...