Realme 10s’in tanıtım tarihi belli oldu

Realme 10 serisinde hâlihazırda dört telefon bulunuyor. Realme 10 4G, Realme 10 5G, Realme 10 Pro ve Realme 10 Pro+ modellerinin yanına 16 Aralık’ta yeni bir model daha eklenecek. Bu telefon Realme 10s adıyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Realme tarafından paylaşılan afiş, 10s’in en az iki renk seçeneğinin olduğunu gösteriyor. Telefonun düz arka panelinde iki kameraya LED flaşın eşlik ettiği görülüyor. 10s ilk bakışta Realme 10 4G’ye benzese de, yakından bakıldığında farklı bir yazı göze çarpıyor. Realme 10 4G’nin arkasındaki “50 MP AI Camera” ibaresinin yerini 10s’te “Matrix AI Camera” yazısının aldığı görülüyor.

Paylaşılan görsel, telefonun ses kontrol tuşlarının ve SIM kart yuvasının sol kenara yerleştirildiğini gösteriyor. Güç butonu ise sağ kenarda yer alıyor. Parmak izi tarayıcısının ekran içine mi güç butonuna mı entegre edileceği şu an için tam olarak anlaşılabilmiş değil.

realme 10s

Realme 10s 256 GB depolama alanıyla gelecek

Realme’den verilen bilgiye göre, telefon 256 GB depolama alanıyla gelecek. Buna ek olarak, cihazın uzun bir pil ömrüne sahip olacağı belirtildi. Bu da telefonun 5000 mAh kapasiteli bir pil taşıması ihtimalini kuvvetlendiriyor.

Realme 10s hakkında bilinenler şu an için sınırlı. Tüm detayları öğrenmek için 16 Aralık’a kadar sabretmek gerekiyor.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun