Razer Phone yeni güncellemeyle portre kamera moduna kavuşuyor

razer phoneOyunculara yönelik bir akıllı telefon olan Razer Phone, geçtiğimiz yılın kasım ayında tanıtılmıştı. Akıllı telefonun piyasaya çıkışının üzerinden altı ay geçmesine rağmen, Razer cihaza yeni özellikler eklemeyi sürdürüyor. Bu doğrultuda telefona eklenen son özellik ise kamera içinde sunulan portre modu oldu.

Akıllı telefonun arkasında 12 megapiksel çözünürlüklü çift lensli bir kamera kurulumu yer alıyor. Bu da donanım bakımından cihazı en yakın rakipleriyle aynı noktaya getiriyor.

Razer’ın telefonuna yeni bir kamera özelliği eklemesi, sürpriz niteliği taşımıyor. Şirketin CEO’su Min-Liang Tan, bir süre önce Twitter’da telefona yeni ve havalı özellikler eklemeyi planladıklarını belirtmişti.

Razer ilk akıllı telefonuna daha önce de yeni özellikler eklemişti. Ocak ayında yayınlanan güncellemede kullanıcılara Netflix için HDR ve gelişmiş ses desteği sunulmuştu. Nisan güncellemesi ise cihaza Android 8.1 Oreo’yu getirmişti.

Razer Phone’a önümüzdeki dönemde yayınlanacak güncellemelerle yeni özelliklerin eklenmesi bekleniyor. Akıllı telefonun yeni versiyonunun da 2018 bitmeden duyurulacağı söylense de, henüz bu konuda ortada somut bir işaret bulunmuyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...