Razer Phone Netflix’te HDR ve Dolby Digital 5.1 desteği sunacak

Razer Phone çok yakında, Netflix uygulaması içinden HDR video ve Dolby Digital 5.1 çevresel ses desteğini sunmaya başlayacak. Bir yazılım güncellemesiyle kazandırılacak bu özellik sayesinde Razer Phone, Netflix’te bu ses ve görüntü formatlarını bir arada destekleyen ilk mobil cihaz olacak.

Buna ek olarak, güncelleme ile birlikte telefonun ekranı ve ses sistemine de bazı iyileştirmelere getirilecek. Razer, 5.1 çevresel ses özelliğinin hem telefonun hoparlörleri hem de telefonla birlikte verilen, THX sertifikalı USB-C kulaklık adaptörü ile çalışacağını kaydetti. Güncellemenin bu ayın sonlarına doğru çıkması bekleniyor.

Yüksek çerçeve hızlı ekranı Razer Phone’un eşsiz özellikleri arasında bulunuyor. Bu ekran 120 Hz’e kadar yenileme hızı sunuyor. Bu da standart 60 Hz ekranlara göre daha akıcı bir kaydırme ve dokunmatik ekran etkileşimleri sunuyor.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...