Eğlence

Razer Kishi iPhone kumandasına xCloud iOS desteği

razer kishi iphone

Razer, Microsoft’un daha fazla kullanıcıya xCloud iOS desteğini sunmasıyla birlikte Kishi oyun kumandasında yeniliğe gitti. iPhone’larda Xbox Game Pass Ultimate dahilinde xCloud bulut oyun desteğinden yararlanmak tasarlanan iPhone (Xbox) için Razer Kishi Evrensel Oyun Kontrolcüsünü tanıttı.

Şirketin belirttiğine göre Kishi, 2020’de iki adet “CES’in En İyisi” ödülü, “CES 2021 Honoree” ve “Windows Central 2020 En İyi Xbox Aksesuarı” ödülünü kazanmıştı. Razer Kishi kontrolcü serisi, yeni destekle birlikte her mobil oyuncuya platformdan bağımsız olarak oyun deneyimlerini geliştirme seçeneği sunuyor.

Oyuncular, tam entegre taşınabilir kontrolcüsü ile artık diledikleri yerde Xbox Game Pass Ultimate’da bulunan 100’den fazla oyunu oynayabilecekler. MFi sertifikalı olan gamepad, Apple Arcade’den temin edilebilenler de dahil olmak üzere uyumlu tüm iOS oyunlarıyla da sorunsuz bir şekilde çalışır.

iPhone (Xbox) için Razer Kishi Evrensel Oyun Kontrolcüsü, mobil oyunculara gelişmiş oyun özellikleri sunarak; tıklanabilir analog parmak çubukları, tam çok işlevli düğme düzeni ve 8 yönlü D-pad ile daha fazla hassasiyet ve kontrol sağlıyor. Razer Kishin’in bilindik konforlu ergonomik tasarımına sahip olan Kishi kontrolcü serisinin en yeni üyesi, Monokrom yüz düğmelerine sahip yeni bir tasarımla geliyor.

Oyuncular ayrıca, oyun kumandasını satın aldıklarında Xbox konsollarında, bilgisayarlarında ve iPhone’larında sürekli olarak oynamak için 90 günlük ücretsiz Xbox Game Pass Ultimate deneme sürümüne de sahip olacaklar.

İLGİLİ HABERLER