PUBG: New State iOS ve Android’de oyuncularla buluştu

PUBG serisinin en yeni oyunu olan PUBG: New State geçtiğimiz ayın sonlarında gerçekleştirilen teknik testin ardından yayınlandı. Oyuna 200’den fazla ülkede iOS ve Android cihazlar üzerinden erişilebilecek.

2051 yılında geçen New State, PUBG: Battlegrounds’taki Battle Royale (büyük savaş) oyun deneyimini iOS ve Android’e taşıyor. Oyunda silahlarını özelleştirme imkanına sahip olan oyuncular, aynı zamanda drone mağazasından da alışveriş yapabilecek. New State’te oyuncular Battle Royale modunun yanı sıra 4v4 Ölüm Maçı ve Eğitim Alanı modlarını da deneyimleyebilecek.

Oyunun yapımıcısı Krafton, New State’in çıkışını kutlamak için küresel bir “Arkadaşlarla Oyna” kampanyasına ev sahipliği yapıyor. 15 Kasım – 21 Kasım tarihleri arasında her gün oyuna giriş yapan ve “Arkadaşlarla Oyna” etkinliğine katılan oyuncular, #NewStateStyle oyun içi ifadesini ve oyuncuların oyun içi mağazadan eşya takası yapmak için kullanabilecekleri bir Tavuk Madalyası kazanma şansına sahip olacaklar.

Kampanya döneminde oyun içi ifade “Got #NewStateStyle” kullanılarak bir dans yarışması etkinliği düzenlenecek ve oyun severlere özel ödüller kazanma fırsatı sunulacak.

Krafton, Türkiye’deki oyun severlerin eğleneceği özel ve çevrimiçi PUBG: New State Lansman Partisine ev sahipliği yapıyor. Etkinliğin bir parçası olarak sekiz influencer, bölgedeki en iyi takımı belirlemek için yoğun maçlarda karşı karşıya gelecek ve oyun severler ayrıca Türk müzisyen ve influencer Reynmen’in konuk olduğu etkinlikte eğlenecekler. Çevrimiçi etkinlik 14 Kasım 2021, 18:00’da gerçekleşecek ve PUBG: New State Türkiye resmi YouTube kanalından canlı yayınlanacak

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

İLGİLİ HABERLER