Eğlence

PUBG Mobile Ramazan’ı yeni macera ve Ramazan Pazarı ile kutluyor

pubg mobile
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile, Ramazan ayını geçtiğimiz yıl büyük başarı yakalayan serinin yeni macerası Medcezir’i yayınlayarak kutluyor. Bu yeni macerada Ramazan Ayı’nın buğulu ışıltısı altında, bir düşmanın ani saldırısına karşı koymak için yeniden bir araya gelen, bölünmüş bir ailenin yer aldığı yeni bir hikaye ortaya çıkıyor.

Buna ek olarak Ramazan: Medcezir kampanyası yeni bir sandık, Edebi Ay Damlası etkinliği, bugün açılan ve içinde çok sayıda etkinlik ve ödül bulunan Ramazan Pazarı’nı oyuna ekliyor! Bu yılki kampanya ile oyuncular, Hilal Prensesi, Muhteşem Prens ve Edebi Ay Damlası adlı bu özel Ramazan setlerinin kilidini açma fırsatına sahip olacak.

Bugünden itibaren oyuncular Ramazan Pazarı’nın büyük açılışına tanık olmak için PUBG Mobile’a girebilecek. Bu gösterişli yeni lobi Ramazan Hazinesi, Ramazan Mücadelesi, Ramazan Dilekleri, Popülerlik Sıralaması ve Ramazan Bayramı gibi bir dizi etkinlikle dolu olacak. Oyunculara çeşitli özel ödüller sunulacak ve bunlar arasında kalıcı olarak saklanabilen Gelgit Askeri Seti de yer alacak. Ramazan Pazarı’nın avantajlarına yalnızca 30 Nisan’a kadar erişilebilecek.

PUBG Mobile Ramazan ayı sandığında çok sayıda ödüle yer verecek

Ayrıca 14 Nisan’a kadar Hilal Prensesi ve Muhteşem Prens setinin yanı sıra Altın Prens / Dansçı Prenses / Altın Tetik seti de dahil olmak üzere çeşitli güzellikler ve ödüllerle dolu yeni Ramazan ayı sandığı da oyunda yer alacak. Oyuncular ayrıca 26 Nisan’a kadar sürecek olan ve pürüzsüz ve şık Edebi Ay Damlası nihai seti ve yeni M249 yükseltilebilir silahı içeren Edebi Ay Damlası etkinliğine katılabilecekler.

pubg mobile

Ramazan ayı şenliklerinin bir parçası olarak PUBG Mobile, orijinal bir senfonik parça üretmek için Synchron Stage Vienna ile iş birliğine gitti. Bu iş birliğinin meyvesi yakında bir videoyla paylaşılacak. Oyuncular müziği oyun içinde Ramazan Pazarı aracılığıyla kalıcı olarak saklayabilecekler.

İLGİLİ HABERLER