PUBG Mobile oyuncuları için yeni karakter

Popüler “battle royale” (büyük savaş) oyunu PUBG Mobile, oyuncularının karşısına yeni bir karakter çıkarıyor. Andy adını taşıyan bu yeni karakter, oyundaki dördüncü karakter olarak Victor, Carlo ve Sara’nın yanındaki yerini alacak. Andy’ye oyunun EvoGround modu üzerinden ulaşılabilecek.

Kukla ustası olan Andy, bir kaza sonucu sesini kaybetmesinin ardından emekliye ayrılmak zorunda kalmış. Kazanın intikamını almak için tehlikeli oyuncaklar geliştirmeye başlayan Andy, bu sürecin sonunda üst seviye dönüş yeteneklerine sahip bir silah ustasına dönüşmüş.

Andy’nin yetenekleri, silah çekme hızını yüzde 16 oranında artırmayı sağlıyor. Yeni karakterin getirdikleri arasında yeni simgeler ve sesli komutlar da bulunuyor. Oyuncular karakteri 10. seviyeye taşıdıklarında bu yeteneklerin kilidini açabiliyor.

Yeni PUBG Mobile karakteri hakkındaki detayları hemen yukarıdaki videoda bulabilirsiniz.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...