PUBG Mobile Liverpool FC temalı içeriklerle renklenecek

google news abone ol

PUBG Mobile, dünyanın en önemli futbol kulüplerinden biri olan Liverpool FC ile iş birliğine giderek oyuncuların oyun içinde kilidi açarak sahip olacağı eşyaların oyuna ekleneceğini duyurdu. PUBG Mobile’ın ilk kez bir futbol kulübü ile doğrudan yaptığı bu iş birliği 12 – 20 Aralık tarihleri arasında gerçekleşecek. Klasik oyun modlarına katılarak, tamamlayan oyuncular ücretsiz ve özel oyun içi Liverpool FC öğelerini kazanma şansına sahip olacak.

Liverpool FC Dijitalden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Drew Crisp, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “Giderek dijitalleşen bir dünyada, taraftarlarımıza tercih ettikleri farklı dijital platformlarda yenilik yapabildiğimiz ve onlarla etkileşim kurabildiğimiz için gururluyuz. PUBG Mobile, taraftarlarımız arasında büyüyen ve gelişmeye devam eden dünyasıyla online oyun ve futbol dünyasını iç içe geçirmek ve onlarla farklı bir bağlantı kurmamız için mükemmel bir platform oldu. Bu, taraftarların kulübe olan sevgilerini benimsemeleri, en sevdikleri platformlardan birinde Liverpool FC ile etkileşim kurmaları ve futbolun fiziksel etkileşimli doğasını dijital etkileşimli oyun dünyasında bir araya getirmek için harika bir fırsat.”

Tencent Games’in PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wan ise şu şekilde konuştu: “PUBG Mobile’da kazanmak isteyen oyuncular için ekip çalışması temel bir ilkedir. Cesur dostluklarıyla tanınan Liverpool Futbol Kulübü ile işbirliği yaparak mükemmel bir ortak bulmuş olduk. Mevcut bağlarımızı güçlendirmeye ve ikonik endüstri liderleriyle önemli ortaklıklar geliştirmeye devam ederken, futbol dünyasını PUBG Mobile’a daha fazla entegre etmeyi dört gözle bekliyoruz.”

PUBG Mobile ve Liverpool FC arasındaki iş birliği, oyuna yeni içerikler, oyun modları ve işbirlikleri getiren 1.6 güncellemesinin bir parçası olarak oyuna eklenecek. Oyun App Store ve Google Play Store‘dan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER