Eğlence

Lionel Messi önümüzdeki ay PUBG Mobile’a geliyor

pubg mobile lionel messi

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile Lionel Messi ile iş birliğini duyurdu. Oyunun kasım ayında yayınlanacak 2.3 güncellemesinin bir parçası olarak, spor ikonunun benzersiz kariyerini kutlayacak, süperstarı dünyanın dört bir tarafındaki oyuncuların telefonlarına getirecek ve Messi ile resmi olarak ortaklık kuran tek battle royale mobil oyunu olarak çıtayı yükseltecek.

Yapılan bu özel işbirliği için “Video oyunları her zaman hayatımın büyük bir parçası olmuştur.” diyen Messi, sözlerine şu şekilde devam etti; “Oyunu antrenman yapmadığım zamanlarda rahatlamak, eğlenmek, takım arkadaşlarımla ve ailemle bağlantı kurmak için inanılmaz derecede faydalı buluyorum. PUBG Mobile çok eğlenceli ve ben de şahsen oyunun dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hayranı arasında yer alıyorum. Üzerinde çalıştığımız şeyle gurur duyuyorum ve tüm oyuncuları PUBG Mobile’da bana katılmaya davet etmek istiyorum.”

Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang ise “Böylesine küresel bir spor süperstarının PUBG Mobile’a katılmasından dolayı son derece şanslıyız! PUBG Mobile oyuncularının çoğunun zaten büyük futbol tutkunu olduğunu bildiğimizden dolayı, bu sporu oyun içinde desteklemek ve yeni hayranları heyecanımıza ortak kılmak için sabırsızlanıyoruz” diye konuştu.

Messi, futbolun en büyük isimlerinden ve pek çok kişi tarafından dünyanın en iyi futbolcusu olarak görülüyor. Barcelona ve Paris Saint Germain’in formasını giyen, Arjantin milli takımının kaptanlığını yapan, yedi kez Altın Top (Ballon d’Or) ve altı kez Avrupa Altın Ayakkabı ödülünü kazanmak da dahil olmak üzere çok sayıda ödül alan bir futbolcu. Messi ayrıca UNICEF gibi küresel çocuk davalarına yönelik hayırsever çalışmalara imza atan kurumlara desteğiyle de biliniyor.

PUBG Mobile Lionel Messi oyun içi kıyafetlerden oluşan benzersiz bir koleksiyonu ve oyuncuların savaş alanında sportif hünerlerini göstermelerine olanak tanıyan, sınırlı bir süre için mevcut olacak bazı öğeler içerecek. Ortaklık hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki günlerde açıklanmaya devam edecek. PUBG Mobile iOS ve Android‘de oynanabiliyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER