PUBG Mobile Lionel Messi temalı yeni eşyaları oyuncularla buluşturuyor

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile Lionel Messi temalı 20 yeni eşyanın oyuna ekleneceğini duyurdu. Efsanevi futbolcu, oyuncuların savaş alanında güçlerini ve enerjilerini açığa çıkarmalarına yardımcı olacak özel kıyafet ve eşya koleksiyonuyla birlikte PUBG Mobile’da ilk kez boy gösteriyor.

Oyuncular Kaptan Messi kıyafetinin yanı sıra yeni süsler, paraşütler, tavalar ve daha fazlasını içeren aksesuarlarla birlikte efsane haline gelebilecekler. Yeni temalı set Futbol İkonu Messi içerisinde kılıf, sırt çantası, kask, tava, PP-19 Bizon, Mini14, MK47, AKM, süs ve el bombası yer alıyor.

Ardından içerisinde şapka, maske ve paraşüt bulunan Süper Efsane Messi seti oyuna geliyor. Son olarak Messi İş birliği eşyaları arasında uçak kaplaması, hoverboard, dacia ve süsleme gibi yenilikler de yer alıyor. Oyuncular ayrıca davetiye paylaşım etkinliği aracılığıyla özel PUBG Mobile X Messi işbirliği formasına sahip olabilecek. Ancak bu etkinliğin süresi sınırlı olacak.

Lionel Messi konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: “PUBG Mobile’ın üzerinde birlikte çalıştığımız öğeleri ortaya çıkardığını görmek çok heyecan verici. Oyuncuların muhteşem yeni kıyafetlerimizi kullandığını görmek için sabırsızlanıyorum. PUBG Mobile ile çalışmak harika bir deneyimdi ve bu ortaklığın başardıklarından gerçekten gurur duyuyorum. Savaş alanına girip bu eşyaları kendim kullanmak için sabırsızlanıyorum.”

PUBG Mobile Lionel Messi iş birliğinden dolayı gururlu

PUBG Mobile Lionel Messi iş birliğinin yeni halkasını Tencent Games PUBG Mobile Yayıncılık Başkanı Vincent Wang ise şu sözlerle değerlendirdi: “Messi ile işbirliği yapmak bir zevkti ve onu PUBG Mobile’da ölümsüzleştirebilmek büyük bir onur. Bu, hem PUBG Mobile oyuncuları hem de futbol hayranları için büyük bir an ve umarım herkes gerçekten özel olan bu oyun içi öğelerle güçlerini açığa çıkarmanın keyfini çıkarır.”