PUBG Mobile için bugüne kadarki en büyük güncelleme yayınlandı

pubg mobile PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile veya kısa adıyla PUBG Mobile için bugüne kadar hazırlanan en büyük güncelleme yayınlandı. Söz konusu günceleme sayesinde oyuncular mobilde ilk kez birinci kişi görüş açısını deneyimleme fırsatını yakalıyor.

Güncellemenin getirdikleri arasında birinci kişi görüş açısı öne çıksa da, paketin içinde dikkat çekici başka yenilikler de bulunuyor. Rötuşlanan silahları da beraberinde getiren güncellemede Mini-Zone Arcade Modu’nun varlığı da göze çarpıyor. Bunlara ek olarak, karakter özelleştirme ve iletişim modu gibi yenilikler de güncellemeyle kullanıcılara sunuluyor.

Mini-Zone Arcade Modu’nda 100 oyuncu normalden üç kat daha fazla silahla daha küçük bir çemberin içine bırakılıyor. Bu modda her müsabaka 20 dakika sürüyor. Yenilenen cephanelikte ise oyuncular silah istatistiklerine görebiliyor ve silah aksesuarlarının performans verilerini karşılaştırabiliyor.

PUBG Mobile oyuncularına son güncellemeyle sunulan yeniliklerden biri olan “Royale Pass” ile oyunculara günlük ve haftalık görevler veriliyor. Bu görevleri tamamlayıp puan kazanan oyuncuların sıralamada yeri yükseliyor. Belirli sayıda haftalık görevi tamamlayanlar ek hediye sandığı kazanabiliyor. En yüksek “Royale Pass” seviyesine sahip oyuncu ise uçakların dış görünümünü seçebilecek. Yeni silahlar ise kilitleri açıldıktan sonra oyuncular tarafından özelleştirilebilecek.

PUBG Mobile güncellemesiyle oyunculara yeni emojiler de sunuluyor. Emojiler ile oyuncular rakiplerini alkışlayabilecek, onlara gülebilecek veya sataşabilecek. Oyuna hem iOS hem de Android üzerinden erişilebiliyor.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...