500 bin ödül havuzlu PUBG Mobile turnuvası için kayıtlar sürüyor

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG Mobile, Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvalarından birine imza atıyor. Profesyonel arenaya adım atmak isteyen oyuncuların yeteneklerini göstereceği Yükselen Yıldızlar Turnuvası, büyük finalde pandemi sonrası gerçekleştirilen en büyük fiziksel e-spor etkinliğine de sahne olacak.

Dördüncü yaşını yepyeni etkinlikler ile kutlayan PUBG Mobile, Yükselen Yıldızlar Turnuvası ile Türkiye ve Azerbaycan’ın dört bir yanından oyunculara e-spor takımları tarafından keşfedilme fırsatı sunuyor. https://www.pubgmturkiye.com/ sayfasından yapılan başvurular için son gün 4 Nisan.

Turnuvaya kayıt olan oyun severler, hayranı oldukları ünlü PUBG Mobile yayıncılarının liginde yer alarak büyük finalde 500.000 TL ödül havuzu için yarışacak. Turnuvanın ünlü oyuncuları arasında Barış G, Cemre & Nisa, Doch, Egoist Pati, Kozmik Karınca, Mezarcı, Tugay Gök ve Vural Üzül yer alıyor.

pubg mobileKayıt aşaması 4 Nisan’a kadar devam eden Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nda ön elemeler 6 – 21 Nisan, ön eleme finalleri ise 25 – 28 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek. 6 – 8 Mayıs tarihleri arasındaki lig aşamasının ardından ise 19 – 22 Mayıs tarihleri arasında Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nda Büyük Final mücadelelerine imza atılacak.

Buraya tıklayarak PUBG Mobile Yükselen Yıldızlar Turnuvası’na kayıt olabilir ve turnuva kurallarına göz atabilirsiniz.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun