Eğlence

En yeni PUBG: Battlegrounds güncellemesiyle Sanhok haritası köklerine dönecek

pubg: battlegrounds

PUBG: Battlegrounds için hazırlanan en son güncelleme, 13 Nisan’da PC ve 21 Nisan’da konsollarda dağıtıma çıkacak. Güncellemenin ardından oyuncular yeşilliklerle kaplanmış bir ada olan Sanhok haritasının özgün tasarımının geri dönüşüyle tanıdık topraklara giriş yapabilecek.

Güncelleme 17.1, Sanhok’un özgün ihtişamının geri dönüşüyle birlikte, ACE32 silahını, yeni bir dereceli sezonu, taktiksel pakete uygulanan dengeleme değişikliklerini ve daha fazlasını tanıtacak.

Yeni güncellemenin getireceği başlıca yenilikler şu şekilde sıralanıyor:

  • Sanhok özgün hâline geri dönüyor: Daha önce 2022 geliştirici planında bahsedildiği gibi, Bootcamp’ın ıstakoz şeklindeki binası, Rıhtımlar, Harabeler, Taş Ocağı ve özgün orman temasının tümünün haritaya geri dönmesiyle Sanhok orijinal görünümüne geri dönüyor. Haritanın 2020’deki güncellemesinden sonra topluluk fikrini dikkate alan ekip, Sanhok’un çoğunu elden geçirmeye karar verdi ve Yağma Kamyonu, Yanıltıcı Bomba ve Frekans Bozucu Paket’i kaldırarak orijinal haritayla daha uyumlu hale getirdi.
  • Yeni dereceli sezon: Güncelleme 17.1 yeni bir dereceli sezonu başlatıyor, böylece 16. sezonda kazanılan tüm ödüller, 17. sezon başladığında otomatik olarak oyuncuların envanterine eklenecek. 17. sezon sona erdiğinde ve sunucu bakıma girdiğinde, Paraşüt Kozmetiği dışındaki tüm ödüller envanterden kaldırılacak.
  • Yeni silah – ACE 32: 7.62 mm’lik bir silah daha 17.1’de oyuna dahil oluyor! Mevcut AR silah havuzunda 7.62 mm silahlar 5.56 mm’ye kıyasla sayıca az olduğundan, düşük geri tepmeli ACE32’ye alışmak Beryl M762’den daha kolay olacak. Bu yeni silah tüm haritalarda oyuncular için yer alacak.
  • Taktiksel teçhizat düzenlemeleri: PUBG: Battlegrounds 17.1 ile, Taktiksel Paket artık diğer Taktiksel Teçhizatı (Drone, Acil Yardım Teçhizatı ve Gözcü Dürbünü) depolamayacak.
İLGİLİ HABERLER