Kısıtlı sayıda üretilen PS4 Uncharted 4 versiyonu nisanda satışa sunulacak

ps4 uncharted 4

PlayStation 4 satın almak için Uncharted 4’ün piyasaya çıkmasını bekleyenlere Sony’den özel bir teklif geliyor. Şirketin yeni duyurduğu PS4 Uncharted 4 versiyonu; mavi ve gri renkleri, serinin yıldızı Nathan Drake’in resminin işlendiği ana makinesi ve altın renkli Uncharted logosuyla dikkat çekiyor. Söz konusu versiyonun özel olarak üretildiğini belirtmek gerekiyor.

500GB depolama alanı bulunan özel konsol, 26 Nisanda Uncharted 4 ile birlikte satışa sunulacak. Tabii, bu tarihin gerçekleşmesi için oyunun çıkışının bir kez daha ertelenmemesi gerekiyor. Konsol ve oyun paketinin ABD satış fiyatı 399 dolar olarak belirlendi.

ps4 uncharted 4

Sony, halihazırda PlayStation 4 sahibi olan ancak özel üretim konsolun renklerini beğenenleri de unutmuyor. Şirket mart ayının başında Dual Shock 4 oyun kumandası ve kablosuz kulaklığın gri ve mavi renkli versiyonlarını satışa sunacak. Kulaklığın fiyat etiketinde 64.99 dolar yazacak. Kablosuz kulaklık içinse 99.99 dolar ödenecek.

ps4 uncharted 4

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple iMac M1 işlemci ve parlak renklerle yenilendi

Apple daha ince bir tasarıma, yeni M1 işlemciye ve parlak renk seçeneklerine sahip yeni iMac masaüstü bilgisayarını tanıttı. Klasik renkli iMac'lere bir tür saygı...

Apple eşya takip aygıtı AirTag’i sonunda tanıttı

Apple, uzun süredir beklenen AirTag isimli eşya takip aygıtını sonunda resmen gözler önüne çıkardı. Küçük yuvarlak bir cisim olan AirTag, kullanıcıların eşyalarını Apple'ın Bul...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın