FırsatlarManşetler

Projektör satın almak isteyenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

projektör indirim fırsatı
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Okullar açıldı ve sınıflarda en çok ihtiyaç duyulan elektronik ürünlerin başında projektör geliyor. Tam da bu sırada Amazon.com.tr’de projektörlerde yüzde 20’ye varan indirimin sunulduğu bir kampanya bulunuyor. Farklı boyutlarda ve özelliklere sahip olan çeşitli projektörlerde sunulan indirimlerle bu önemli eğitim aracını daha uygun koşullarda satın almak mümkün oluyor.

Amazon.com.tr kampanyasında yer alan ürünlere baktığımızda, içlerinde taşınabilir modellerin de bulunduğunu görüyoruz. Örneğin Anker Nebula Apollo taşınabilir kablosuz projeksiyon cihazının 3999 TL yerine 3249 TL’ye satın almak mümkün oluyor. Bu üründe özel bir Android sürümü yer alıyor ve Netflix ya da YouTube gibi uygulamalar yerleşik biçimde bulunuyor. Daha güçlü olduğu taraf ise zengin kablosuz ve kablolu bağlantı seçenekleri oluyor. Bu ürünün detaylarını daha önce yayınladığımız incelemede bulabilirsiniz.

Daha uygun fiyatlı bir seçenek isteyenler için LG PH30N modeli var. Bu modelin özellikleri de fiyatına bağlı olarak daha mütevazı seviyede bulunuyor. 250 ANSI lümen parlaklık, 100.000:1 kontrast, 25″-100″ görüntü büyüklüğü aralığı gibi özellikler bu kompakt LED projektör modelinde mevcut.

BenQ MH560 modeli ise sınıflar için biraz daha uygun bir model olabilir. 1920 x 1080 piksel Full HD çözünürlük, 2 adet HDMI poru, VGA ve USB-A portları, 20.000:1 kontrast, 3800 ANSI lümen parlaklık gibi özellikler bu projektörde mevcut.

Eğer 10 bin TL’ye kadar çıkabiliyorsanız, o hâlde 9.799 TL’lik fiyat etiketine sahip olan LG HF85LS modeline bir göz atabilirsiniz. 1920 x 1080 piksel Full HD çözünürlük, 2000 ANSI lümen parlaklık gibi özellikler bu uzun atım lazer smart projektör cihazında yer alıyor. 20 bin saat lamba ömrü gibi bir özelliğin de bulunduğunu belirtelim.

Bütçe konusunda herhangi bir sıkıntısı olmayanlar için 16.499 TL’lik fiyat etiketine sahip olan BenQ W2700i değerlendirme listesinde yer alabilir. Bu projektör cihazı zengin özellikleriyle fiyatının hakkını vermeye çalışıyor. Öncelikle 4K Ultra HD görüntü desteği var. Bunun dışında Wi-Fi desteği mevcut ve bünyesinde Android TV de yüklü olarak geliyor. HDR-PRO desteği özelliği de var. HDMI portu da doğal olarak mevcut. Eğer evinize bir sinema odası kurmak istiyorsanız, BenQ’nun bu üstün özellikli projektörü tam size göre.

Amazon.com.tr’deki indirimli projektör kampanyası kapsamında sunulan diğer ürünleri buradan inceleyebilirsiniz.

Teknoblog’un satış ortaklıkları vardır. Bunlar, editoryal içeriği etkilemez, ancak Teknoblog, satış ortaklığı bağlantıları üzerinden satın alınan ürünler için komisyon kazanabilir.
Fiyatlar yayın tarihinde alınan fiyatlardır, daha sonra değişiklik gösterebilir veya ürün satıştan kaldırılabilir.