Porsche’den lüks elektrikli bisikletler geliyor

Porsche, Taycan Cross Turismo adını taşıyan yeni elektrikli otomobiliyle birlikte eBike Sport ve Cross isimli iki elektrikli bisikleti de gözler önüne çıkardı. Her iki bisiklette de tam süspansiyon karbon fiber çerçeve ve Magura fren bulunuyor. Bisikletin motor ve vites gibi bileşenleri ise Japon üretici Shimano’nun imzasını taşıyor.

Porsche’den yapılan açıklamada, elektrikli bisikletlerin Taycan Cross Turismo’nun tamamlayıcısı olacağı belirtildi. Cross Turismo’nun arkasında üç bisikleti taşımayı sağlayan bir mekanizma bulunuyor.

Şehirde kullanım için tasarlanan eBike Sport, saatte 24 kilometre hıza ulaşabiliyor. Yüksek kaliteli süspansiyonla asfaltta veya diğer narin zeminlerde dengeli bir sürüş yapılması amaçlanıyor.

eBike Cross ise daha sert koşullarda kullanıma uygun bir bisiklet. Bisikletin selesinin yüksekliği hidrolik olarak ayarlanabiliyor. Her iki eBike için de üç farklı boyut seçeneği bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Moskova metro istasyonlarında yüz tanıma ile kolay ödeme sistemi kullanıma geçti

Porsche eBike Sport ve Cross, ilkbaharda Porsche bayilerinde satışa sunulacak. Elektrikli bisikletlerin fiyat etiketinde ise tahmin edilebileceği gibi yüksek meblağlar yazacak. eBike Sport 10700 dolar, eBike Cross ise 8549 dolardan başlayan fiyatlarla satılacak.

Apple Watch Series 7 Ön İnceleme – Video

Apple'ın Eylül etkinliğinde tanıtılan Apple Watch Series 7 cuma günü itibarıyla Türkiye'de de, dünya ile aynı anda satışa sunuldu. Apple'ın en yeni akıllı saati...

Apple Watch Series 7 Türkiye’de satışa çıktı

Apple Watch Series 7, eylül ayındaki etkinlikte iPhone 13 serisiyle birlikte tanıtılmıştı. Apple, geçen cuma günü ön satışlarına başladığı yeni akıllı saatini, ABD ve...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun