Poco M3’ün tanıtım tarihi belli oldu

Poco’nun 2020 sona ermeden bir telefon daha tanıtmayı planladığı bir süre önce gündeme gelmişti. Bu konuda beklenen resmi duyuru da sonunda yapıldı. Poco M3 adını taşıyan yeni akıllı telefonun tanıtım tarihi Poco’nun küresel Twitter hesabı aracılığıyla duyuruldu.

M3, Poco’nun M serisinin M2 ve M2 Pro’nun ardından üçüncü üyesi olacak. Tanıtım etkinliği 24 Kasım’da gerçekleştirilecek.

M3’e dair detaylar şu an için bilinmezliğini koruyor. Ancak paylaşımın Poco’nun küresel hesabından yapılması, Poco’nun M3’ü pek çok ülkede piyasada sürüleceğini gösteriyor. İddialara göre, telefon henüz resmiyet kazanmayan Redmi Note 10 ile benzer özellikler taşıyacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
TCL Fold n' Roll ile yeni bir katlanabilir telefon konseptini gösteriyor

Poco M2, Redmi Note 9’un yeniden isimlendirilmiş bir versiyonuydu. M2 Pro ise Redmi Note 9S ile hemen hemen aynı özelliklere sahip. Dolayısıyla M3 ve Redmi Note 10 arasındaki bağlantı da kulağa mantıklı geliyor.

Tanıtım etkinliği yaklaştıkça Poco M3 hakkında yeni detaylar duymak da sürpriz olmayacaktır.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İtalya Emilia-Romagna GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonu üç haftalık bir aranın ardından Avrupa yarışlarıyla kaldığı yerden devam ediyor. Geçen yıl da sıra dışı takvimde sonbaharda düzenlenen bir...