Poco C serisinin yeni üyesi gelecek hafta tanıtılacak

Poco C serisine yeni bir üye daha eklemeye hazırlanıyor. Şirket tarafından yapılan “C U Soon” (Yakında Görüşürüz) yazılı paylaşımın altında 30 Eylül’de Çin’de yerel saatle 12:00’da bir duyuru yapılacağı belirtildi.

Poco’nun mevcut ürün portföyünde U serisi bulunmuyor. Bu da tanıtılacak ürünün C serisinin bir parçası olduğunu gösteriyor. Ancak telefonla ilgili henüz başka bir detay bilinmiyor.

Poco C3 Hindistan’da dokuz ay içinde 2 milyonun üstünde bir satış rakamına ulaşmıştı. Ancak bunun ağustos ayına ait rakamlar olduğunu ve o günden bu yana sayının biraz daha arttığını belirtmek gerekiyor.

C serisinin yeni üyesinin Poco C4 adını taşıması bekleniyor. Ancak şimdiye kadar bu cihaza kadar somut bir sızıntıya rastlanmış değil. Poco’nun en uygun fiyatlı telefonu olan C3’ün çizgisini C4’ün sürdürmesi bekleniyor.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun